Traktor FORD 4110 -81 4X4 U SHITT!!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T NOLI 24 Pri 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Marke : FORD
Model : 4110
Viti : 1981
Orë pune: 4441
Motori : 3 Cilinder
Ftohja : Me Uje
Performanca : 60 Ps
Transmisioni : I Thjesht
Kabina :E Mbyllur me Nxemje dhe Radio
Dimensioni i gomave të përparme : 60%
Dimensioni i gomave të pasme : 30%


U SHITT!!


ORARI I THIRRJEVE : 08:00-22:00


www.npt-noli.com
www.facebook.com/npt.noli
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim