Traktor IMt567

Shitet nga: naim morina 02 Nën 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
shes traktorin imt567 ne gjendje shum te mir dhe dhez gjysem QELS VAJIN NUK E SHPENZON te mjeshtri ska qen kurr e jap me garacjon per me shum informata kontaktoni ne NR045408572
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim