Traktor Internacional

Shitet nga: Mezahir 14 Mar 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Shitet traktori ne gjendje perfekte 3 klipsh shum ekonomik i shpejt si dhe eshte i pershtatshem per vreshtari ngushtonet eshte i sapo ardhur nga Zvicrra mund ta provojm per me shum kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim