Traktor JOHN DEERE 3050 -91

Shitet nga: arton hoti Sot 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Traktor john deere 3050

Viti.1991

Shpejtsin me gjysa
Shpejtsin arrin (40)km
ka kompresor
frenat me ajr koqit mete katrat
ps. (92)

Dhe ne gjendje shum te mir

Per meteper tel.045662540
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim