Traktor JOHN DEERE 3050 -91

Shitet nga: arton hoti 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Traktor john deere 3050

Viti.1991
Or/6300
Shpejtsin me gjysa
Shpejtsin arrin (40)km
ka kompresor
frenat me ajr koqit mete katrat
ps. (92)
Ne gjendje te fabrikes
Dhe ne gjendje shum te mir

Per meteper tel.045662540
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim