Traktor JOHN DEERE 1950 -88 4X4 U SHITT!!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T NOLI 14 Maj 15:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Marke : JOHN DEERE
Model : 1950
Viti : 01.05.1988
Motori : 3 Cilinder
Ftohja : Me Uje
Performanca : 46 Kw 63 Ps
Transmisioni : Gjys shpejcie
Kabina : E Mbyllur me nxemje & Radio
Dimensioni i gomave të përparme : 14.9 R 20
Dimensioni i gomave të pasme : 540 / 65 R 30

Komenti:
Hidraulik dhe transmision para
Gomat e para i ka te nderruara 80%

U SHITT!!

ORARI I THIRRJEVE : 08:00-22:00

www.npt-noli.com 
www.facebook.com/npt.noli 
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim