Traktor JOHN DEERE 3400 -96 4X4 U SHITT!!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T NOLI 11 Mar 16:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Marke : JOHN DEERE
Model : 3400
Viti : 27.03.1996
Ore pune: 6477
Motori : 4 Cilinder
Ftohja : Me Uje
Performanca : 63 Kw 85 Ps
Transmisioni : Gjys shpejcie
Kabina : E Mbyllur me nxemje & Radio
Dimensioni i gomave të përparme : 380/70 R 24
Dimensioni i gomave të pasme : 480 / 70 R 34

Komenti: Me luge
Pllak per lug te bores
Hidraulik dhe transmision para
Shpejtesia Max: 40Km/h

U SHITT!!

ORARI I THIRRJEVE : 08:00-22:00

www.npt-noli.com
www.facebook.com/npt.noli
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim