Traktor Lamborghini

Shitet nga: Sead 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Shes Traktor Lamborghini ne gjendje shum te mir teknike i sapo ardhur nga Zvicra
Per me Shum info na kontaktoni ne ket nr
044467588 ose 0041767049895 ne keto dy numra Kemi dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim