Traktor NEW HOLLAND TM190 -04 4X4 U SHITT!!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T NOLI 30 Jan 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Marke : NEW HOLLAND
Model : TM 190
Viti : 2004
Motori : 6 Cilinder
Ftohja : Me Uje
Performanca :170 Kw 231 Ps
Transmisioni : Automatik Gjys Shpecie
Kabina : E Mbyllur me nxemje radio
Dimensioni e gomave të përparme : 480/70 R 30
Dimensioni i gomave të pasme : 650/65 R 42

Komenti: Diferencjalin e par : Me amortizer Hidraulik
Hidraulik dhe Transmision para
Shpejtesia max : 40 Km/h


U SHITT!!

www.npt-noli.com
www.facebook.com/npt.noli
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim