Traktor STEYR 9094 A -97 4X4 SHITUR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T NOLI 18 Sht 20:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Marke : STEYR
Model : 9094 A
Viti : 06.08.1997
Motori : 4 Cilinder
Ftohja : Me Uje
Performanca : 69 Kw 93.84 Ps
Transmisioni : Syncro
Kabina : E Mbyllur me Nxemje dhe radio
Dimensioni i gomave të përparme : 360 / 70 R 24
Dimensioni i gomave të pasme : 16.9 R 34

SHITUR

ORARI I THIRRJEVE: 08:00-22:00www.npt-noli.com
www.facebook.com/npt.noli
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim