Traktor Universal 4x4

Shitet nga: Haris 27 Mar 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Shitet Traktori Me Gjendje Te Regullte
Dhe Me Te Gjitha Paisjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim