Traktor hürlimann 466

Shitet nga: Shenazi 25 Nën 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Shitet traktor hürlimann 466 ne gjendje shum Te mir pune i sapo ardhur nga zvicrra posedon kabinen me nxemje dhe ftohje per me shum na kontaktoni ne numrin me posht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim