Traktor

Shitet nga: rahoraho 05 Shk 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Traktori te markes CARARO SUPERTIGRE 7700 4X4 KW 47 2082 cm3
ne gjendeje shume te rregullt per pune te ardhur nga Italia ku edhe eshte kryer servisimi
Kontakt tel 044230467(viber) 049472007 dhe
+31617416934(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim