Traktora

Shitet nga: rahoraho 05 Shk 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Traktori te markes Lamborghini KUAJ 70. 3619 cm3
ne gjendeje shume te rregullt per pune te ardhur nga Italia ku edhe eshte kryer servisimi
Kontakt tel 044230467(viber) 049472007 dhe
+31617416934 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim