Traktori antonio cararo 7700 tigrone

Shitet nga: nadi inkubator 15 Shk 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Shitet traktori antonio cararo 4x4 ne gjendje shume te regullt me ore shume pak te punume i regjistruar ne ks me dokomentacion te regullt 68 kw hargjime shume te vogla hidrualik dhe shume.i fuqishem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim