Traktori i tipit Busher

Shitet nga: Enver Krasniqi 11 Nën 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Shes Traktorin e tipit Busher me 56 kuaj fuqi. Traktori èshtè ne gjendje te rregullt, pa asnjè defekt dhe i ri. Çmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim