U shit flm merrjep

Shitet nga: Miftari 29 Dhj 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 400 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Shes traktorin Fiat 4x4 ne gjendje perfekte esht 3 cilindersh presim blers serioz permeshum mund te na vizitoni dhe ta shifni se ne qfar gjendje esht.
Traktori esht tip 450 !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim