golldon

Shitet nga: Ragip 24 Dhj 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
shitet golldoni dhe benasi jan ne gjendje te rregullut per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim