same

Shitet nga: ssh 02 Sht 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Same në gjendje shumë të mirë. Me gjith frez dhe pllug.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim