traktor internacjunal 644

Shitet nga: arton hoti 24 Tet 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
internacjunal 644
me lug zhavori
dhe me pirun
iposa ardheur
prej gjermanis..
per meteper tel.045662540...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim