Ford 2.5-diezel,viti prodhimit 1988,kamjonet

Shitet nga: Leonard 15 Dhj 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Rahovec
Kamjoneta ka defekt ne motor,dhe ka dy vjet denim,ka rimorkio,dhe eshte e ruajtur,per info me te hollsishme presim thirrje,dhe bleres serioz
Ju mirpresim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim