Ulse per tre persona

Shitet nga: Ulse Karrige per tre Persona 21 Pri 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Rahovec
Shes ulsen per tre persona, ulsja eshe e kombit Mercedes MB100 , siq shihet edhe ne foto asht shum e rujtne dhe e paq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim