Skuter Quadro, 50 kubik, ne gjendje shum te mire.

Shitet nga: Amin 17 Mar 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Viti: 2010
Komuna: Rahovec
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Quadro
Modeli: Quadro
Skuteri është 50 kubik, posedon, drita, treguesit anësor, pasqyre, ndezje në tastë, qels, si dhe ndezje nga distanca, posedon alarm, hargjime shum të vogla, i ardhur nga zvicra, doganën e ka të paguar.
Çmimi fix 350€
Çmimi është i pa diskutuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim