Skuter 50 kubik dhe 250 kubik -07

Shitet nga: Avni 24 Mar 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Motoçikleta : Skuter
D'y skutera te ardhur nga zvicra te d'y te doganuar jan ne gjendje te reegullt. Bej edhe ndrrim me diqka qe me pershtatet mua
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim