Fellna 16 coll

Shitet nga: fellne 07 Pri 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shes Fellna 16 coll
Jon Shum Pak Te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim