Shesi guma te reja dhe te perdorura

Shitet nga: Motolama 03 Mar 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Bejm servisimi e skuterave dhe shesi si :guma,plastika,diktuna,klipa....etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim