Cagiven

Shitet nga: MOTOLAMA 05 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet CAGIVA 125c per pjes dhe ka dokumenta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim