Kemi pjes per skutera

Shitet nga: MOTOLAMA 01 Shk 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi pjes te reja dhe te perdorura per skuter."MOTOLAMA" Rahovec
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim