Komplet plastika per hsi

Shitet nga: MOTOLAMA 03 Mar 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes plastika te perdorura per hsi. Jan komplet plastika Kemi te perdorura dhe te reja. Te perdorura kushtojn 90€ te reja kushtojn 180€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim