Pjes te perdorura per mondial

Shitet nga: Motolama 04 Mar 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjes te perdorura per Mondial si dhe pjes te reja kemi:Plastika,Rota,Llamella,Klipa etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim