Instalimet të Skuterave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Moto lama 15 Pri 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Të tjera
Instalimet e Skuterave: Piagjo Exagon125c,Honda125c,Yamaha beluga 125c,Mondial HSI,R,etj 150c,49c,Aprilia 49c, Piagjo 49c,Suzuki 49c etj. Si dhe Alarmet per Motora dhe Sistemi telefonik per Motora.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim