ECU CHIPTUNING Performance

Shitet nga: ECU CHIPTUNING 27 Krr 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
ECU (Engine Control Unit) tuning eshte optimizimi dhe shtimi i performances se vetures.ECU eshte kompjuteri i vetures. Ritja e fuqis duke modifikuar softverin origjinal qe lexohet nga ECU pa CHIP Box apo lloje tjera te chipave. Cdo vetur ka hapesir per remap nga +10-120ps perfitim nga ECU tuning , kjo mvaret nga marka modeli dhe viti i prodhimit.

Ekonomik Tuning 5-10% ulje te shpenzimeve (0.5l ne 100km kurseni) 15-40% ritje te fuqis

-Avantazhet e ECU tuning:

-Fuqi ma te madhe duke filluar prej rrotullimeve te vogela.
-Eliminimi i turbo-shprazetesires
-Reagim ma te shpejte dhe me efikas te motorit.
-Anulimin e limiterit te shpejtesis ( Speed limiter off )
-Djegje me efikase qe do te rezultoj me harxhime me te vogela 10-20%.


VW, Skoda, BMW, Mercedes, Audi, Ford, Opel, Peugeot etj.

* Riparojm Hotstart (vonesen ne dhezje kur vetura eshte e nxeht )
* Ckycje te DPF particel filter
* Ckycje te EGR
* IMMO OFF dhe bartjen e immobilizer-it prej ECU se demtuar ne ECU tjeter.

Per me shum info kontakto 044288519FACEBOOK
https://www.facebook.com/ecuchiptuningperformance/
...
Viber
+38649885091
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim