VW Passat.1998 ,diesel. -98

Shitet nga: kujtim 15 Pri 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Rahovec
Shes VW Passat 1.9 ,viti prodhimit 1998 , diesel , ngjyra e bardhe , regjistrim deri ne gusht 2015 . Vetura eshte ne gjendje te mire teknike , posedon klime ,airbag ,fellne, goma te mira si dhe motorrin e ka ne gjendje shume te mire.
Per kontakt nr. tel. Viber +37744688068 ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim