Audi 80 1.6 dizel -89

Shitet nga: Samir 03 Pri 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shes Audi 80 1.6 dizel motorri i punon mir por ka pas ni aksident te vogel dhe nuk e kom rregullu mo regjistrimi i ka skada
Te interesuarit mund te lajmrohen ne 044560330
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim