Audi 80 1.6 dizel -89

Shitet nga: Samir 02 Pri 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shes Audi 80 1.6 dizel motorri i punon mir por ka pas ni aksident te vogel dhe nuk e kom rregullu mo regjistrimi i ka skada
Te interesuarit mund te lajmrohen ne 044560330
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim