Audi 80

Shitet nga: Skender 23 Pri 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shitet audi 80 1.8 benzin
Vetura ka regjistrim deri mujin e 11 dhe ne gjendje te rregullt dhe e rujten siq shihet ne foto
Pres bleres serioz
Nr.tel: 049866996
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim