Audi

Shitet nga: fidan 18 Jan 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 90
shes audin 90 2.3 benzin plin

klimatronik funksionale
ulset me nxemje
e pa demtuar fabrikisht
mrena dhe jasht
ngjyr e kaltert me xixa
shum e shtrengune
goma dimrit te reja
goma veres te reja
hargjimet fabrikisht rret 9 litra ne 100 km
pres blers serioz julutem per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim