Audi A4 1.9 TDI

Shitet nga: Naser Morina 27 Gsh 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 222 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet Audi A4 1.9 Dizel
Vetura ka klime , abs , fellne origjinal dhe eshte ne gjendje shume te mir
Te interesuarit le te lajmrohen ne numer te tel.044288802
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim