Audi A4

Shitet nga: Durim 06 Nën 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes Audin ne gjendje te rregullt pune e cila esht e sa po ardhur nga zvicrra e cila i permban keto:
Audi A4
3.0 Dizell
4x4
4 dyer
Viti 2008
Navigacion
Senzor mrapa
Dhe dy par fellne nje par 19she dhe nje par 18
Per me shum kontaktoni ne ket numer: +37744941121(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim