BMW 325 -02 -02

Shitet nga: Rexhep 05 Shk 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Vetura eshte ne gjendje te mire, poashtu dhe motori eshte ne gjendje te mirr me pak kilometrazh te kaluar. Targat e makines jan nga anglia. Nderoj veturen me ni Gjip 4x4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim