Shitet Citroen C5 Viti i Prodhimit 2001

Shitet nga: Ruzhdi MEKANI 30 Mar 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Shitet Citroen C5, viti i prodhimit 2001, i ardhur nga Zvicra, eshte ne gjendje te rregullt, dhe shume i ruajtur, çmimi me marrëveshje.
Të interesuarit, mund të lajmërohen, në nr. e telefonit:
044/ 546 630, po ashtu, edhe ne viber: +37744546630
Lokacioni: Drenoc - Rahovec
Pronar: Artan ASLLANI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim