Kombi 2.8 diesel

Shitet nga: Mehmet Krasniqi 08 Sht 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Jumpy
Shitet kombi citroen i sapoardhur nga zvicra i pa doganuar, po ti behet regjistrimi dhe dogana do te kushtoj shum lire poashtu do e bejme edhe ndonje leshim ne rast nevoje ne qmim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim