Shitet citroen xm

Shitet nga: Ali 20 Shk 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: XM
Shitet Citroen Xm. Eshte ne gjendje te rregullt, nuk ka asnje defekt. Eshte i ç'lajmeruar dhe nuk ka denim. E shes per shkak se kam vetur tjeter dhe nuk me nevojitet. Cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim