Fiat Palio Wikend -00

Shitet nga: Metush 12 Pri 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Rahovec
Shtet Fiati edhe 10 muaj regjistrim Çmimi i shitjes 1500 euro,bajm edhe ndrim.
Ne gjendje te rregullt eshte ndoni her del nga shpejtsia e katert dhe pest.mund te thirni edhe me vaiber ne te najtin numer deri ne ora 20.00h.
Ky eshte qe shifet ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim