Fiat Scudo 1.9 2000

Shitet nga: kastrati 30 Sht 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Rahovec
esht LKW ne librez qe do me then mund te regjistrohet si furgon pune por ka dhe karriket mbrapa 5 dy para gjithsej 7 ulse per te interesuarit mund te paraqiten ne tel 049 544 237 per me shum information flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim