Fiat Coupe 1.8 16v 1999 me Sistem dizne Gaz

Shitet nga: Ermir 20 Nën 01:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Coupe
Shitet Fiat Coupe Ne gjendje te shkelqyer Me plin sistem dizne shum pak shpenzime si dhe ka form te mir .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim