fiat punto

Shitet nga: agron 12 Jan 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
shes fiat punto 1.2 benzin vetura esht ne gjendje shum te mir teknike dhe punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim