SHITET FIATI

Shitet nga: ENVER ZEKA 21 Mar 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Tipo
SHITET FIATI NE GJENDJE SHUM TE MIR
ESHTE I QLAJMRUN I KA TABELAT E HUAJA
ESHTE BENZIN 1.4
PER ME TEPER NE TEL ;049610159
DHE VIBER;+38649610159
JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim