Ford Fiesta

Shitet nga: ardiana 21 Sht 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Shiten dy vetura Ford identike me ngjyrë vishnje, njera veture eshte ne gjendje të rregullt madje ka edhe klime dhe punon mjaftë mirë ndërsa tjetëra ka një defekt të vogel. Veturat shiten për pjesë pasi nuk mund të regjistrohen. Viti i prodhimit 1999-2000
Çmimi sipas marreveshjes.
044 185 747
044 468 217
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim