Ford focus rrks

Shitet nga: Besi 20 Dhj 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shitet dhe ndrrohet Ford focus 1.8 benzin plin plini e ka pre fabrike te montune dhe 6 muj regjistrim komdi mrena rryp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim